O nas

W&W Consulting działa na rynku od 2003 roku i z pełną konsekwencją, zgodnie z zasadami etyki biznesowej buduje swoją pozycję na rynku usług Outsourcingu Bezpieczeństwa. Dziś jesteśmy uważani za jedną z wiodących firm w Polsce oferujących kompleksową obsługę w zakresie BHP, Ochrony Przeciwpożarowej i szeroko pojętego doradztwa w zakresie bezpieczeństwa.  

Najwyższe standardy obsługi

Nasza firma dbając o stałe podnoszenie jakości usług w 2011 roku wprowadziła System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2018.

Branża BHP

Nasza firma należy do Sieci Ekspertów ds. BHP przy CIOP. Podstawowym celem działalności Sieci Ekspertów jest promocja najnowszych rozwiązań i wiedzy, służących poprawie warunków pracy. Cel ten jest realizowany poprzez bezpośrednią współpracę członków Sieci z przedsiębiorcami i wpieranie ich we wszelkich działaniach na rzecz bezpieczeństwa pracowników. Członkowie Sieci Ekspertów zostali wyłonieni spośród przedstawicieli firm obsługujący sektor MŚP aktywnie współpracujących z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy. W 2013 roku Sieć Ekspertów ds. BHP, certyfikowanych przez CIOP-PIB liczyła 51 członków co tworzy te grono elitarnym na skalę krajową. 

Zespół

Nasi specjaliści posiadają kwalifikacje do pracy w służbie BHP oraz wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia projektów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową. Nasi Inspektorzy działają we wszystkich województwach krajudzięki czemu posiadamy potencjał do obsługi firm o rozproszonej strukturze. 

Zatrudniamy 30 specjalistów Mamy 11 lat doświadczenia