O nas

W&W Consulting działa na rynku od 2003 roku, z pełną konsekwencją, zgodnie z zasadami etyki biznesowej buduje swoją pozycję na rynku usług Outsourcingu Bezpieczeństwa. Dziś, po 11 latach jesteśmy uważani za jedną z wiodących firm w Polsce oferujących Outsourcing usług BHP, Ochrony Przeciwpożarowej i szeroko pojętego doradztwa w zakresie bezpieczeństwa.

Nasza oferta jest skierowana dla firm działających w rozproszonej strukturze, zakładów przemysłowych, sektora finansowego, handlu detalicznego i firm z branży logistyki oraz produkcji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, zaufały nam jedne z największych firm w Polsce. Działamy kompleksowo a serwis jaki oferujemy naszym Klientom wyróżnia nas w pozytywny sposób na tle konkurencji.

Główne wartości jakie wyznaje nasza organizacja to:

 • partnerskie relacje,
 • rozwój i zaangażowanie zespołu,
 • postawa zorientowana na Klienta,
 • społeczna odpowiedzialność biznesu.

 

 

Czy wiesz, że….

Z powodzeniem zrealizowaliśmy już ponad 120 projektów w całej Polsce.

 mapa

Zespół

Podstawą naszego działania jest profesjonalny, wykwalifikowany oraz zmotywowany do działania zespół wysokiej klasy specjalistów. Nasi specjaliści posiadają kwalifikacje do pracy w służbie BHP oraz wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia projektów związanych z bezpieczeństwem pracowników i biznesu. Najnowsze trendy i dobre praktyki z jakimi mamy do czynienia pozwalają na zachowanie szerokiej perspektywy w kreowaniu polityki bezpieczeństwa oraz dostarczaniu najwyższej klasy Outsourcingu BHP.
Nasi Inspektorzy działają we wszystkich województwach kraju i pozostają do Państwa dyspozycji dzięki czemu posiadamy potencjał do obsługi firm o rozproszonej strukturze.
Dotychczasowe doświadczenie nabyte podczas pracy w rozmaitych przedsiębiorstwach pozwala na dopasowanie sposobu pracy i komunikacji do wymagań każdej organizacji. Potrafimy przyłączyć się do kultury organizacyjnej funkcjonującej w każdej firmie co usprawnia pracę i czyni ją efektywną.

Najwyższe standardy obsługi

Nasza firma dbając o stałe podnoszenie jakości usług w 2011 roku wprowadziła System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2008.
Niezależna jednostka certyfikująca ISOQAR po przeprowadzonym audycie w naszej firmie potwierdziła spełnienie Normy Jakości ISO 9001:2008.

Usługi skrojone na miarę potrzeb Klienta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo standardowe szkolenia wymagane prawem takiej jak:

 • szkolenia BHP prowadzone metodą face 2 face (wstępne i okresowe),
 • szkolenia BHP prowadzone on-line (e-learning),
 • szkolenia z Ochrony Przeciwpożarowej,
 • szkolenia z Ewakuacji,
 • szkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, 
 • praktycznie szkolenia z Ochrony Przeciwpożarowej przy użyciu symulatora pożarów. 

Każde szkolenie jakie oferujemy jest spersonalizowane pod branże odbiorcy co czyni je wyjątkowym i dedykowanym dla obszaru działalności biznesowej klienta. Uczestnicy szkoleń doskonale odnajdują się podczas prowadzonych zajęć dzięki temu, że nasi Trenerzy omawiają zagrożenia występujące w ich środowisku pracy.

Poza standardowymi szkoleniami nasza firma posiada autorskie programy szkoleń związanych z bezpieczeństwem pracowników i biznesu.

Do tych programów możemy zaliczyć:

 • praktyczne warsztaty ?Ryzyko zawodowe na stanowisku pracy?,
 • praktyczne warsztaty ?Identyfikacja zagrożeń pożarowych i wybuchowych?,
 • szkolenie ?Podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracowników?.

Innowacyjne projekty

Po latach ciągłego doskonalenia rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo nasz Zespół opracował autorską platformę do zarządzania bezpieczeństwem o nazwie eBHP? .
Platforma stanowi ważne narzędzie wspomagające zarządzanie BHP a także udostępnia Klientom szereg informacji
W ramach funkcjonowania platforma eBHP? oferuje:

 • dokumentację BHP organizacji,
 • bazę danych zawierającą m.in. daty ważności szkoleń pracowników,
 • statystyki i analizy wypadkowości,
 • protokoły z audytów,
 • protokoły serwisowe.

Platforma jest w pełni przygotowana do integracji z systemami zewnętrznymi takimi jak np. SAP, Axapta, SAFO, itp., co pozwala m.in. na sprawny przepływ informacji o stanie zatrudnienia.
To właśnie m.in. dzięki eBHP? nasze działania są transparentne dla Klientów.

Branża BHP

Nasza firma należy do Sieci Ekspertów ds. BHP przy CIOP. Podstawowym celem działalności Sieci Ekspertów jest promocja najnowszych rozwiązan i wiedzy, służących poprawie warunków pracy. Cel ten jest realizowany poprzez bezpośrednią współpracę członków Sieci z przedsiębiorcami i wpieranie ich we wszelkich działaniach na rzecz bezpieczeństwa pracowników. Członkowie Sieci Ekspertów zostali wyłonieni spośród przedstawicieli firm obsługujący sektor MŚP aktywnie współpracujących z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy. W 2013 roku Sieć Ekspertów ds. BHP, certyfikowanych przez CIOP-PIB liczyła 51 członków co tworzy te grono elitarnym na skalę krajową.

Publikacje i debaty

Nasi przedstawiciele uczestniczą w kampaniach, debatach prasowych i publikują w magazynach branżowych.

Wybrane publikacje i debaty to:

 • Uczestnictwo w debacie prasowej organizowanej przez CIOP-PIB inaugurujące kampanie ?Partnerstwo dla prewencji?.
  Cel kampanii: zachęcanie kierownictwa przedsiębiorstw do pełnienia roli lidera i podejmowania działań przywódczych w zakresie BHP, przez faktyczne zasięganie opinii pracowników i stosowanie najlepszych dostępnych strategii służących ograniczaniu ryzyka oraz zachęcanie pracowników i ich przedstawicieli do zgłaszania swoich pomysłów kierownictwu i aktywnej z nim współpracy w celu poprawy BHP.
 • Opracowanie i przeprowadzenie konferencji prasowej dla 3M Poland pt. ?Środki ochrony indywidualnej, jako element obniżający koszty funkcjonowania przedsiębiorstw?
  Cel konferencji: prowadzenie polityki użytkowania Środków Ochrony Indywidualnej Konferencja poświęcona branży wydobywczej paliwowo-gazowej.
 • Publikacja w kwartalniku norma BHP Nr 01/2013. 
  Tytuł publikacji: Zarządzanie świadomością pracowników w świetle oceny ryzyka zawodowego.
 • Publikacja w miesięczniku Magazyn Przemysłowy Nr 4/2013. 
  Tytuł publikacji: Outsourcing gwarancją Bezpiecznego Biznesu.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu W&W Consulting angażuje się w charytatywne działania mające na celu edukację i promocję udzielania Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej wśród dzieci i młodzieży. Czujemy się odpowiedzialni za system bezpieczeństwa funkcjonujący w naszym społeczeństwie a naszą misją jest edukacja i kształcenie dzieci i dorosłych.

 

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług

Zatrudniamy 30 specjalistów Mamy 11 lat doświadczenia